Srpen 2009

Nový vzhled

28. srpna 2009 v 18:31 | Obéza
Tak je tady nový vzhled blogu. Doufám, že se líbí!

Fitko, atd...

22. srpna 2009 v 13:44 | Obéza
Tak mě kamarádky konečně dotáhly do fitka. v úterý to bylo jen takové cvičení na posilování a protažení(tam se chystáme i dnes), ve středu fitbox, čtvrtek zase protahovačka a pátek opět fitbox.

Co???

17. srpna 2009 v 10:53 | Obéza
Tak jsem se snažila najít na blog.cz nějakou spřízněnou dušičku, prostě někoho, kdo by na tom byl podobně jako já, někoho , kdo chce zhubnout, protože má opravdu nějaký problém. Bohužel(a k mému překvapení) jsem se častokrát dostala na blogy 12, 13 letých slečen, které mají váhu v normě a chtějí své tělo asi úplně zdevastovat!!!Nejedí, a když, tak si za to nadávají.......
Nakonec jsem to vzdala, protože mne některé jejich názory dost unavovali....člověk, který chce mít dobrovolně podváhu a nesnáší rodiče za to, že mu vaří??? mno nevím, mne to nesedí...To pátrání jsem tedy alespoň pro dnešek vzdala.

Takže prosím jestli jste na tom s váhou a hubnutím někdo podobně jako já...ozvěte se můžeme třeba pokecat tady na blogu, právě jsem se rozhodla uveřejnit článek, který by fungoval jako taková debata, formou komentářů;)...dostanete se tam, když kliknete v menu na pokec . ;)

Pokec

17. srpna 2009 v 10:49 | Obéza


V komentářích pod tímto článkem chci rozjet debatu, prostě pokec o hubnutí, o vás, o mně, atd..

soutěž na blog.blog.cz

14. srpna 2009 v 9:22 | Obéza
Do soutěže na srdci blogu, ve které se má udělat nový design jsem přihlásila 3 své výtvory.Hlavní obrázky jsem čerpala z doboručené fotobanky.O tom prvním návrhu už jsem vás informovala, nicméně tady jsou všechny tři:


Doufám, že se budou líbit. ;)

Jak bylo v zahraničí.

11. srpna 2009 v 13:05 | Obéza
Po návratu ze Španělska, kam mne vytáhly prarodiče(cesta autobusem trvala asi 27 hodin!!!),jsem ráda, že jsem zase doma. Babička a hlavně teda děda špatně sliší, takže jim všechno musíte zopakovat 3X a oni vám nakonec stejně nerozumí. Bratranec, který tam byl taky, je sice jen o půl roku mladší, ale chováním připomíná drzé dítě, u něhož právě začíná puberta.Takže dovolená nic moc, i když je ve Španělsku moc hezky.

právě teď jsem zavřená doma, protože venku prší.Je to na nic-nuda.Tak se asi dám do úklidu, nebo tak něco... na kolo můžu dneska asi zapomenout:(

Ještě bych chtěla poděkovat za všechny komentáře, protože díky nim zjišťuju, že v hubnutí nejsem sama ;)