Leden 2010

sněhuláček, nebo iglůáček ?

7. ledna 2010 v 18:08 | Obéza
Snažila jsem se ten svůj problém s myšlením(o kterém jste si mohli přečíst tady) vyřešit po svém, prostě jsem si povolila jíst všechno, na co mám chuť a kolik chci, (samozřejmě se trochu hlídám, ale ne tolik) prostě taková přestávka na pár dní, dlouho to trvat nebude.
Vím, že to asi není nejlepší řešení, ale zatím mám aspoŇ lepší náladu.

Včera jsem s K. (to je ta moje kamarádka, které v poslední době věřím asi nejvíc a jsem strašně ráda, že jsem ji poznala a dotáhla mne na fitbox, předtím jsme o sobě moc nevěděly, a já jsem teď zjistila, žeje opravdu bezva(tímto bych jí chtěla poděkovat za psychickou podporu, i když si to nepřečte, protože o tomhle blogu neví, ale i tak jí patří velký dík a já to sem chci napsat ;)) byly stavět sněhuláka. Teda původně to mel být sněhulák, ale protože ten sníh nedrží, máme tekové mini iglů(vlezla by tam leda myš, je fakt malé)ale byla sranda, nakonec jsme teda lehly na zem a dělaly anděly, jako malé děti. To tak dopadá, když se sejdou gympláci a potřebujou se vyblbnout a odreagovat od školy. Chváme se pak hodně infantilně :D (tak je to vždycky, když se sejdem skámoškama-nakonec to končívá záchvaty smíchu)No jo no, ja to pořád říkám, že nám ta škola vymejvá mozky ;)

Myšlenky

3. ledna 2010 v 19:07 | Obéza
Něco myšlenek z mé hlavy, taková malá zpověď...

Od města k městu ( na rotopedu ) "2"

3. ledna 2010 v 12:49 | Obéza
Takže včera jsem ujela 17,68 km za opět 50 min, to znamená, že jsem z Prostějova dojela asi do Brodku u Přerova.

Brodek u Přerova:
  • je zde unikátní zvonkohra s 22 zvony
  • První písemná zmínka je datována roku 1301.
  • mají tu kostel Narození sv. Jana Křtitele ve pseudorománském slohuJak vlastně zjišťuju, kam jsem dojela?
Jednoduše si napíšu, kolik jsem ujela km a pak si na internetových mapách změřím tuto vzdálenos teď např. od prostějova a zjistím, kde je takto vzdálené místo, většinou to nemám zcela přesně, ale teď jsem to mohla zaokrouhlit třeba na 17,5 km.(nevím, jestli je to napsané srozumitelně, prostě to není přesně na metry vyměřené, ty města jsou prostě v přibližně stejné vzdálenosti, jako jsem ujela. )

Od města k městu( na rotopedu ) "1"

2. ledna 2010 v 12:41 | Obéza
Inspirovala jsem se nápadem Zuzky, která na rotopedu "objíždí republiku", já budu jezdit od města k městu. Samozřejmě taky jaksi virtuálně na rotopedu. Vyjela jsem už včera a jako startovní město jsem si zvolila Olomouc,

Tajuplný první leden

1. ledna 2010 v 12:50 | Obéza
Ne že bych si dala nějaké předsevzetí, ale prostě jsem vzala blok a od 1. ledna jsem si nalinkovala jakési tabulky na jídelnčky a jízdu na rotopedu, abych v tom měla pořádek.