Holky, jděte si zacvičit!

11. února 2010 v 18:53 | Obéza
Ne, nechci v tomto článku propagovat nějaký konkrétní sport. Najdete tu jen takovou moji malou radu pro baculky, které se stydí jít cvičit mezi lidi

Dost dlouho to tehdy K. trvalo, než mne přemluvila jít s ní do fitka. Svého tehdejšího rozhodnutí ale určitě nelituju. Ano, nejdřív jsem se tam cítila jako "nezvaný host", dnes už ale vím, že to byl jen vsugerovaný pocit.

Nebojte se, ti lidi, co fitka vedou, nedovolí, aby s vámi trenéři jednali nějak zle(např. posměch, či urážky), protože jste to vy, kdo jim platí.(A pokud to dovolí, raději si najděte jiné fitko) A ostatní lidi co jdou taky cvičit si většinou hledí sami sebe, a i kdyby oni měli nějaké kecy, nevšímejte si jich, jste tam kvůli sobě a oni mají jistětaky svůj důvod, třeba chtějí taky zhubnout a jen se to stydí přiznat, a to je mnohdy mnohem horší, než se problému postavit čelem. Navíc si myslím, že se najde i mnoho lidí, kteří ocení, že se snažíte něco pro sebe dělat, a taky si tam můžete najít nové přátele.

Takže :

HOLKY, JDĚTE SI ZACVIČIT! (A KLUCI SAMOZŘEJMĚ TAKY ;) )
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

JAKÝ SPORT PREFERUJEŠ?

KOLO 22.4% (28)
BĚH 16.8% (21)
POSILOVNA 8.8% (11)
LYŽE 4.8% (6)
PLAVÁNÍ 31.2% (39)
JINÝ(VIZ KOMENTÁŘ) 16% (20)

Komentáře

1 Simona Simona | Web | 11. února 2010 v 19:35 | Reagovat

Máš k tomu skvělý postoj!!
Já si teda zacvičit půjdu! :-)

2 KAT KAT | Web | 12. února 2010 v 10:42 | Reagovat

pravda pravda, já nechtěla chodit plavat a teď na to naběhnu hned jak bude trochu tepleji. On když se člověk nehýbe tak se těžko nějakýho špíčku zbaví- no a to by potom nemohl vylýzt z baráku vůbec:o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama