Červen 2010

Cyklovýlet a kino

27. června 2010 v 12:14 | Míša
Včera mě kamarádky vytáhly na jakési slavnosti(nebo jak se to jmenovalo) jedné cca.14km vzdálené vesničky. No a tak jsme vyjeli na kolech.

S osmičkou na začátku vzhůru k lepším zítřkům!!!

25. června 2010 v 13:57 | Obéza
Tak je to tady děvčata, konečně už vážím míň, než 90kg. Mám z toho velkou radost a musím poděkovat hlavně Katull a i Vám ostatním, kdo jste ve společném hubnutí. 

kniha psaná smrtí

18. června 2010 v 20:37 | Obéza
Náhodou se mi dostala do rukou velice zajímavá kniha. Doporučila mi ji kamarádka. Ta kniha se jmenuje ZLODĚJKA KNIH a napsal ji MARKUS ZUSAK. Vypravěčkou příběhu o mladé dívce, která byla za 2.světové války poslána na převýchovu, je právě SMRT. Smrt zde vypráví celý dívčin příběh a popisuje události, při nichž se s ní setkala. Jednou z nich je například úmrtí jejího bratra, na jehož pohřbu dívka ukradne svou první knihu, jakýsi manuál pro hrobaře, tu si pak po večerech pročítá se svým "náhradním" otcem, který ji tak učí číst, protože ve škole je děvče pozadu za ostatními spolužáky. Knihou se proplétá zajímavý příběh a je velmi čtivá. Zatím ji nemám dočtenou, a tak vám nemůžu napsat další obsah. Myslím si, že je to ale správné, alespoň neprozradím zápletku. Moc doporučuji tuhle knížku a věřím, že se bude líbit. Mně se zatím líbí moc.

depresivní

18. června 2010 v 18:12 | Obéza
No jo, já vím, že asi nemám právo si stěžovat. Vím, že je spousta lidí, kteří jsou na tom mnohem hůř, než já. Jsou tady lidi s všemožnýma nemocema, lidé, kteří mají problémy v rodině, atd. atd.
Jenomže člověk je prostě někdy tak sobecký, že si to neuvědomuje. Já si prostě asi nemám co stěžovat, mám oba rodiče, dá se říct, že jsem poměrně zdravá. Mám tři bezva kamarádky, kterým se můžu svěřit,... 
Právě ony mi teď řekli, že je vidět, že mám nějaký problém. Nezávazně na sobě. Jedna o tom ví víc, protože při našich cyklo výletech pokecáme o všem. No a ty druhé dvě? Včera mi J. řekla, že se pořád strašně tvářím, a že i kdyby nevěděla, jak to je, poznala by to na mně. No a M. mi něco dost podobnýho řekla dnes. Vyprávěla mi o svém nemocném kamarádovi a já jsem si najednou uvědomila, jak moc jsou moje problémy malicherné. Ano, jso malicherné, já to vím, jenže jak se jich zbavit? 
Dobrá, to že jsem tlustá se snažím řešit, aspoň nějak. Ale jak mám vyřešit to, že mám jistou osobu strašně ráda, ale prostě vím, že JÁ nemám šanci. A nejhorší je s ním mluvit, je to kamarád a já tlustá škaredá holka nemám žádný právo mu něco přinejmenším naznačit...
:( :( :( :( :( :( :(

Nový ukazatel váhy

13. června 2010 v 15:02 | Obéza
Vytvořila jsem si nový ukazatel váhy, který je teď na začátku. 

Takhle to dál nejde!

12. června 2010 v 17:07 | Obéza
Ahojky! Tak jsem se rozhodla, že takhle to dál nejde! Váha stagnuje a já moc dobře vím proč asi. Prostě si nehlídám jídlo, sportuju, hýbu se, ale nehlídám se a často si dám nějakou tu sladkost. A tak to dál nejde. Musím se začít hlídat, venku je krásně(vlastně až moc horko), je konec školního roku, tudíž bude víc času a snad méně stresu. Kdybych dala půl kila za týden, tak bych

sportem ku zdraví!!!

6. června 2010 v 20:12 | Obéza
Tak dneska byl super sportovní den, teda vlastně odpoledne. Hned po obědě jsme vyjeli s rodiči najít pár kešek(geocaching;) ) A kolem čtvrté už jsem z domu startovala na kole. Jela se mnou K. a vyjeli jsme kopec k místnímu lomu, docela fuška, když jsme tam jely minulou sobotu, vzdala jsem to ani ne v půlce kopce, proto mám obrovskou radost, že dnes jsem ten kopec vyjela celý. Mno a hned jsme jeli na kolech rovnou do fitka na fitbox. Bomba odpoledne!!!