Srpen 2010

Konec prázdnin?!

31. srpna 2010 v 15:21 | Míša
Je tady konec prázdnin a mně se logicky vůbec nelíbí představa, že budu zítra muset ráno brzo vstát a vyrazit směr gympl.

deníček (občasníček) I.

24. srpna 2010 v 12:46 | Míša
článek z 24,8,2010
Můj drahý deníčku,( respektive občasníčku, jelikož na tebe nebudu mít čas každý den, ale jen občas.)

Fotky leden versus srpen 2010

22. srpna 2010 v 15:38 | Míša
Tak jsou tady slíbené fotky. Nejsou focené asi ze stejné vzdálenosti od zrcadla, tak doufám, že to není moc zkreslené. Na fotce z boku vidím celkem i změnu:)ale bohužel jen minimální. Navíc jsou fotky velice nekvalitní, ale tak silueta tam vidět je.
ty fotky vlevo, tedy před jsou z 2,ledna2010 (cca96kg) a ty druhé, tedy now jsou z 11.srpna2010(cca86kg)
Tak prosím o komentáře, ať vím, jestli si tu změnu třeba jen nepředstavuju.
Schválně jsem se fotila ve stejném oblečení, ty džíny už fakt nenosím, protože jsou mi dost velké, ale to byly trochu i tehdy :D

prostě článek

22. srpna 2010 v 13:01 | Míša
Tak si říkám, že bych asi měla něco napsat, ale nějak není co. Váha šla nahoru, je téměř jisté, že máma ví o tomhle blogu,což je pro mě hooodně nepříjemná skutečnost, ON mě pozval na výlet a já nemůžu jet, protože jdu zrovna ten den do práce(brigáda samozřejmě). Chápete to? ON mě pozval a já husa to odmítám. Jo, jede tam s kamarádama, ale pozval mě, nepozval G.(ta, co po něm zjevně dost jede) ani žádnou jinou hezkou holku, ale mě, pozval mě, samozřejmě  jako kamarádku, ale mě!
Všechno se to se*e!!!
To snad není ani možný:(
A K., které jediné bych se s tím vším mohla svěřit, je mimo město, tak doufám, že se mi brzo vrátí.
KDYŽ SE DAŘÍ, TAK SE DAŘÍ.

Mám tady ale pár řešení:

K VÁZE: začít zase cvičit, teď toho pohybu moc nebylo, zato jídla bylo až moc. chci začít víc posilovat břišní svaly, nebo se toho tuku na břiše nikdy nezbavím. Fitbox je teď v tak blbou dobu a jen jednou týdně, že prostě chodit nemůžu:( Takže musím asi občas vyrazit aspoň na kolo...a chci začít běhat(ale to už chci dlouho a skutek utek)...

K MÁMĚ: netuším, možná je to jenom paranoia, protože ona říká, že neví, kde mám blog...

K NĚMU: co se dá dělat, třeba se konečně potkáme prvního září a pokud do té doby ještě nenaberu váhu zpátky, možná bude koukat, co se mi za ty prázdniny povedlo( a možná si ani nevšimne :( nebo to aspoň neřekne nahlas a já potřebuju, aby to řekl,nebo aspoň něco naznačil. Od něj to chci slyšet víc, jak od kohokoli jiného, teprve tehdy to pro mě bude výhra.)
............vlastně už ho chci vidět, prostě jenom tak, dost možná už ho chci brát taky jenom kamarádsky, ale můj mozek to má za ty roky zafixované, že chci něco víc,...

----------------------------------------------------------
A půjdu ke kadeřnici, nechám si ty vlasy ostříhat tak jako minule, ale protože mi za ty 4 měsíce dost dorostly, změna to bude. A zajdu se objednat na kosmetiku a konečně si nechám správně upravit obočí a možná se odhodlám i pro dlouhodobé nabarvení řas, uvidíme.
Prostě až přijdu do školy, tak budou muset koukat, já chci aspoň trochu vypadat jako člověk a ne jako velká koule plná tuku...
Což mi připomíná ty fotky, snad už je brzo přidám ;)

Tak si říkám, jestli někoho může bavit číst tyhle mé kecy. Mám dost omezený výběr témat, navíc si o mě musíte myslet, že jsem možná trochu šílená. 

Zatím se loučím,

Vaše Míša .

Motivace

11. srpna 2010 v 19:24 | Míša
Dneska jsem si v "sekáči" pořídila úžasnou novou košili. Vypadá nenošeně, možná je úplně nová, ale loňské sezóna, nebo tak něco. Je od Esprit a hned jak jsem ji viděla, řekla jsem si, že musí být moje. Hezky jsem si to napochodovala do kabinky a i přes to, že oficiálně nevyznávám žádné náboženství, v duchu jsem se modlila, ať ji obleču, vzhledem k velikosti L(velikost je ale vždy zavádějící, každý obchod, jiné číslování) . Tak si obleču jeden rukáv, druhý a k mému překvapení zjistím, že mě košile netáhne přes záda a rukávy mají ucházející délku, kdyby nic, budu ji nosit rozepnutou. Bylo mi jasné, že ji prostě nezapnu tak, jak by bylo záhodno, ale zapnu, mám ji opravdu hodně těsnou, ale koupit jsem ji musela, okouzlila mě. Takže jsem si řekla, zhubnu do ní a zatím ji můžu nosit rozeplou ;) a zaplatila. 
 Prostě je to moje motivace, moje meta a moje odměna za budoucí shozená kila.
Asi poprvé sem dám nějaké fotky, rozhodla jsem se, že jestli sem chodí někdo z rodiny(konkrétní podezřelou je mamka :-() tak už stejně ví, že je to můj blog, takže nemám co skrýt.
Takže košile:

košile
Je tady jenom jeden obrázek, protože je fotka moc velká, tak snad se s tím blog nějak popere 0:-)

Taky jsem si dneska koupila dvě tílka, takové na cvičení, měli je v obchodě "za 39" stály dohromady 60 kč, jsou úplně stejného střihu, ale jedno je hráškově zelené a druhé světlounce růžové (až bílé skoro)


Tak snad do košile brzo zhubnu :-)

článek druhý k tématu blogové (dvojí) identity

6. srpna 2010 v 16:13 | Míša
Přemýšlela jsem o tom, jak to teda funguje tady u mně na blogu a uvědomila jsem si, že to vlastně není tak úplně hubnoucí blog. Nepíšu jídelníčky, nepočítám kalorie,... občas sem napíšu o svém hubnutí, vedu si tady tabulky a ukazatele váhy, mám design, který je zjevně zaměřen na hubnutí, respektive na zdravé jídlo, ale když se pořádně zamyslím nad svými články, nejsou zas tak často "hubnoucí". Hodně se Vám tady svěřuji, vylévám si srdíčko, mluvím o NĚM, o škole, o přátelích,atp.  Takže asi není třeba zakládat blog nový. Přesto laškuji s nápadem založit nový blog, dost možná vyzkoušet jiný webhosting, nepsat tam tu trošku, co je tady o hubnutí, ale psát tam to ostatní, aby to byl blog, jehož adresu můžu dát rodině a známým, aniž bych se musela stresovat, co všechno na sebe prozradím. No a na to svěřování bych zůstávala tady, mám totiž důvěru ve Vás, holky, co to tady čtete často a radíte mi, například v těch "srdcových" trablech, většina z Vás je starší, zkušenější a já Vám prostě věřím. Myslím, že mě znáte velice dobře, víte toho o mně tolik, že ani nechápu, že jsem to sem všechno napsala, že jsem se s tím dokázala svěřit...
Ale zase si říkám, o čem bych psala, aby to mohly číst lidé, kteří mne znají??? Vždyť se většinou vypisuji právě z těch srdcových trablů a opravdu nevím, jesli chci, aby to četl někdo známý... Takže zatím to dávám k ledu, zůstávám tady a pokud by nastala nějaká nečekaná událost, jako založení nového blogu, dám vám vědět

Yours Misha ...

Změna cíle, brigáda, škola?!, atd.

6. srpna 2010 v 12:11 | Míša
Dnešní vážení mě mile překvapilo, nečekala jsem úbytek a už vůbec ne 0,7kg :-) Takže jsem si u Katull dala nový cíl, o kilo nižší, než ten původní, ať mě to ještě trochu nakopne. 

Poradíte mi ohledně blogové (dvojí) identity???

1. srpna 2010 v 11:03 | Míša
Potřebuji malou radu. Od Vás všech. Ráda bych si vedla blog, který by byl především o mých zážitcích, mé tvorbě(kresby, fotky, básničky,...)