překvapení a pravidla

19. listopadu 2010 v 12:56 | Míša
Já jsem na tu váhu dneska jenom zírala a stoupla jsem na ni asi třikrát, abych tomu uvěřila  Tak já celý týden ležím, doslova kašlu na nějaký cvičení, jsem nasrštvaná, že mě ve škole zase bacil nějakej bacil a ona váha klesne o víc jak kilo A přitom se vůbec v jídle neomezuju, leju do sebe jeden slazený čaj za druhým atd. Já su taká šťastná!! (za tu váhu samozřejmě, toho bacila bych bacila )
Tohle už asi některé z vás četly, ale já jsem to prostě musela napsat i sem

Opravdu tomu nerozumím, celý týden do sebe rvu všemožné léky a doufám, že se uzdravím brzo. Na hubnutí jsem v podstatě nemyslela, krom toho, že jsem si vytvořila taková pravidla, nebo spíš úkoly, které chci splnit, psala jsem si je jenom tak do deníčku, ale rozhodla jsem se něco z nich napsat i sem, aspoň to bude jaksi oficiální, ať se z toho nevyvleču 

Napřed jsem si napsala priority (prostě jsem si potřebovala udělat pořádek v hlavě a trošičku jsem se odrazila od minulého článku zde, rozhodla jsem se neřešit teď tolik jeho, protože to stejně moc nevyřeší, takže to nechám času a budu se zaměřovat na"důležitější" věci)

  • JÁ: Musím si začít víc věřit, nebude to asi moc jednoduché, ale když se budu mít raději, všechno snad půjde líp. Vždyť jsem dala dolů už 15 kg, to znamená, že dalších deset půjde dolů taky, stačí chtít a něco pro to udělat. Stačí tomu víc věřit!
  • ŠKOLA: Protože už teď se mi ve škole začalo trochu víc dařit a přitom  je to jednoduché, například v češtině jsem si prostě začala víc věřit a přestala jsem se bát říct svůj názor a hned se moje snaha projevila na lepších známkách, podobně v matice, která dřív taky nikdy nebyla mou silnou stránkou...                                    
No a pak jsem se tak trochu zaúkolovala, vzhledem k tomu, že mi hodně záleží na oblečení a názoru ostatních, jsou "úkoly" k bodu JÁ hlavně kolem oblečení a zhubnutí.
  • Myslím, že část mojí nejistoty pramení právě z mého oblečení, znáte ty dny, kdy všechno, co byste si mohly obléct je špinavé a musíte improvizovat a obléct si třeba ty staré rifle, které už jste odepsaly, protože jsou vám krátké a na zadku volné, jenže ve skříni zůstávají, protože se jich nějak ne a ne zbavit. No a pak se v takovém oblečení člověk celý den cítí nejistý, nesvůj, ...  
  • Z toho vyplývá: proberu svou skříň, nechám tam jenom ty kousky oblečení, které opravdu nosím a chci nosit a všechno ostatní dám do igelitek a pokud to do konce tohoto roku z těch igelitek nevytáhnu (myšleno, jeden kus oblečení, ne všechno) tak prostě to, co zůstane na konci roku v igelitkách půjde na charitu 
  • No a po této třídící akci si ujasním, co mi v šatníku chybí a jestli bych to opravdu potřebovala/chtěla nutně mít  , vyrazit na nákupy a utratit za to oblečení část našetřených peněz a hlavně mi to nemusí být líto, že je utratím za tohle, protože je investuju do sebe, do svého sebevědomí...
Ohledně hubnutí, jsou to taková ta ohraná pravidla, jíst pravidelně a vhodně, cvičit,... a 
  • Koupit si nějaký hezký sešit a tam si začít psát jídlo, když jsem si psala jídlo minule, moc dlouho mi to nevydrželo, tak třeba bude ten nový deníček trošku motivací (já si potrpím na blbiny a ten sešit mě může fakt podpořit, věřte, nevěřte.., jsem asi divná)
A pokud jde o školu, chci se začít víc věnovat učení a brát to trochu vážněji, přece jenom jsem ve třeťáku a na vysvědčení už se může brát ohled v budoucnu při přijímačkách na vejšku. 

Tak asi tak

19.11.2010

83.7 kg

Zase se nachvilku loučím, vaše Míša 

PS: ti smajlíci jsou bombastičtí
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kolik vážíš?

pod 50 kg 10.8% (18)
50-60 kg 20.4% (34)
60-70 kg 25.1% (42)
70-80 kg 13.2% (22)
80-90 kg 15.6% (26)
90-100 kg 10.8% (18)
nad 100 kg 4.2% (7)

Komentáře

1 Đumpy Đumpy | Web | 19. listopadu 2010 v 13:55 | Reagovat

ahojky nechtěla bys spřátelit? :-)

2 Sim Sim | Web | 19. listopadu 2010 v 15:10 | Reagovat

Váha je naprosto super!! A ty pravidla jsou taky úžasný! S tím oblečením máš naprostou pravdu, šaty dělaj člověka, ať si kdo chce co chce říká. Přesvědčuju se o tom každým dnem. Nejenom, jak s tebou lidi jednají, ale i to jak se ty sama cítíš! Můj muž má jednu úžasnou příhodu - normálně chodí oblečenej spíš sportovně, ale nedávno jsme šli do divadla a on ještě předtím šel něco reklamovat, jemu oblek a všechno to elegantní hrozně sekne, a prodavačky se prý mohly přetrhnout, hrozně se omlouvaly atd - no prý fakt neskutečný! Si myslím, že kdyby tam přišel v riflích, tak ho normálně odbydou...

3 skoricova skoricova | Web | 19. listopadu 2010 v 15:16 | Reagovat

S tím oblečením to je pravda. A ono vůbec když vyhážeš starý věci, tak se ti uleví i psychicky, několikrát jsem to udělala a NELITUJU! :-)
Konkrétně oblečení - vyházet všechno, co jsi na sobě neměla víc jak půl roku. Sice mi děsivě prořídla skříň, ale světedivse, těch vyhozenejch věcí jsem už nikdy nelitovala, ani jsem si na ně nevzpomněla. Doporučuju! :-)

4 Míša Míša | Web | 19. listopadu 2010 v 15:22 | Reagovat

[2]: :) Tak třeba se tak začne oblíkat častěji:D

[3]: no, pro sichr mám v plánu zakomponovaný ty igelitky, kdybych si jako náhodou na něco vzpomněla, ale jakmile odbije půlnoc 31.prosince 2010, je jasné, že igelitky putujou z domu, ať už obsahují cokoliv :-D  :-D

5 KAT KAT | Web | 19. listopadu 2010 v 18:56 | Reagovat

gratuluju k váze, je fajn když se objeví hezký čísílka i když je člověk nečekal, je to vlastně to nejlepší co se může stát.
s těma hadrama je to pravda, dělají hodně se sebevědomím, já se ovšem ke starýmu oblečení vracím( byť nerada) relativně s láskou, když mívám období kdy trochu naberu a ve svých současných kalhotech si přijdu moc narvaná- to nenávidím daleko víc než volný oblečení. Takže já se větších hader úplně nezabvuju ( krom těch FAKT velkých- ty už šly)

6 Oliverova Oliverova | Web | 20. listopadu 2010 v 15:32 | Reagovat

Já mám ve skříni pořád i džíny, co jsem nosila, když jsem měla 85 kg. Asi si je obléknu, až budu doma, abych nabrala novou motivaci - aspoň k tomu by mohly být dobré.
Jinak dík za potvrzení, že ta roláda je fakt výtečná :).
A gratuluji k váze, ono nemocný tělo mnohem víc spaluje, tak aspoň nějaká výhoda nemoci. Rychle se uzdrav!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama