zase jeden článek

13. listopadu 2010 v 16:52 | Míša
ahoj děvčata :) 
Asi 14 dní jsem se neozvala, nebylo moc času a ani nálada, tak to snad pochopíte. Válčím ve škole, ale začínají se objevovat kladné výsledky, snad to nezakřiknu :)
Minulý pátek a v pondělí jsem byla s J. cvičit. Bylo to takové posilování a cvičitelka je tam moc milá, takže to bylo fajn. Plánovala jsem tam jít i včera, ale zdraví si to nepřálo, takže teď ležím v peřinách, popíjím čaj a nudím se už z věčného pozorování televize. Takže jsem se rozhodla po dlouhé době probudit polonefunkční notebook ze spánku, abych vám mohla konečně napsat :) 
Tak co, jak se máte, vůbec jsem v poslední době nebyla na netu, takže se moc omlouvám, že jsem ani nenakoukla na vaše blogy. 
Váha mě fakt štve,sice teď maličko klesla, ale v podstatě je to pořád stagnace...
A ještě něco bych sem ráda napsala, když už si vylévám srdíčko. J. mi nedávno vyčetla, že je (nejen ji, ale asi i M. a K.) dost štve, že musí poslouchat to samé dokola. Myslela tím ty moje sebe podceňující kecy, vždycky, když o  něčem mluvím, nevědomky se prý shazuju, má pravdu, vím to. Někdy už to ani nemyslím nijak zvlášť vážně, je to automatika. Řekla něco ve smyslu, že si mám začít víc věřit, že se mám vzpamatovat. Moje odpověď byla samozřejmě upřímná: není to tak jednoduché, o co si myslí, že se už asi rok snažím, že se něco takového snadno řekne, ale hůř udělá,...
Kdo má pravdu? 
Jenže já se ze dne na den nemůžu stát optimistou. Navíc, když jsem v poslední době měla snahu nemluvit o sobě špatně, holky to stejně jakoby automaticky slyšely a přitom jsem se nepodceňovala, mluvila jsem třeba o něčem docela jiném. Ony si na to prostě zvykli, že se podceňuju a už automaticky mě za to napomínají:D ZAČAROVANÝ KRUH, FAKT :D:D

5.11.2010

85,2 kg

12.11.2010

84.9 kg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké je u vás teď počasí???

Svítí sluníčko :-) 42.1% (8)
Prší :-( 36.8% (7)
...ani tak, ani tak... 21.1% (4)

Komentáře

1 zuzkahubne zuzkahubne | Web | 13. listopadu 2010 v 20:22 | Reagovat

Změnit mínění o sobě není snadné, zvlášť když to má člověk v hlavě už kolik let. Ale je dobře, že si toho tvoje kamarádky všímají a nelíbí se jim to, protože to ukazuje na skutečnost, že se skutečně podceňuješ. Myslím, že klíčové je tam to slovo "nevědomky", protože to si opravdu ani nemusíš uvědomovat, že se tak chováš... A přeju ti brzké uzdravení.

2 Míša Míša | Web | 14. listopadu 2010 v 15:58 | Reagovat

1.: Děkuju za přání:-) Faktem je, že mě moje chování mrzí, mám strach, že tím odradím a ztratím nejlepší přátele... ale není to zas tak tragické ;-)

3 Katull Katull | Web | 14. listopadu 2010 v 18:51 | Reagovat

Holky to s tebou myslí dobře a to je super, máš skvělý kamarádky! :-)
Už tomáš tak zautomatizovaný, že si vlastně ani neuvědomuješ, žes zase řekla něco takovýho. Už to máš v podvědomí. Musíš to vyhnat. Nemáš důvod se podceňovat, nikdo nemá důvod se podceňovat! Jsi skvělá holka, tak si to opakuj třeba denně a klidně si z toho vytvoř rituál.A říkej si to kdykoli si na to vzpomeneš. Ono se to taky zautomatizuje. ;-)
Ze dne na den se člověk opravdu nezmění, ale změní se časem. Člověk se dokáže změnit, když chce.
Mysli na věci, který děláš dobře, mysli na svoje dobrý vlastnosti a pokud je něco, co ti na sobě vadí, mysli na to, že se to dá změnit a že se ti to určitě povede. Když přijde negativní myšlenka a ty si to uvědomíš, převeď ji na pozitivní. Funguje to, to mi můžeš věřit, já jsem se s tím taky potýkala. :-)  A když tě napadají nějaký blbý myšlenky, klidně se vypovídej tady, uvidíš, jak ti to vymluvíme :-)

4 Katull Katull | Web | 14. listopadu 2010 v 19:51 | Reagovat

Míšulko, od okolí tohle uslyšíš opravdu málokdy. Proto to musíš mít ve své hlavě a myslet si to ty sama. Pokud si to sama nemyslíš, tak i kdyby ti to někdo řekl, myslela by sis, že kecá. A není to o tom si to namluvit, je to o tom si to uvědomit a přijmout to :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama